O firmie Wynajem Rozkład Cennik Samochody Opinie Kontakt

Rozkład jazdy

Rezerwacja miejsc

Odjazdy ze Szczecina           Czas [km]
Do Kamienia Pom. 6:30L 8:00a 9:15L 14:30L 17:55L 1h 30min 86km
Do Dziwnówka 6:30L 8:00a 9:15L 14:30L 17:55L 1h 40min 96km
Do Dziwnowa     9:15L   17:55L 1h 50min 100km
Do Międzywodzia     9:15L   17:55L 1h 57min 105km
Do Łukęcina 6:30L 8:00a   14:30L   1h 44min 99km
Do Pobierowa 6:30L 8:00a   14:30L   1h 50min 104km
Do Pustkowa 6:30L 8:00a   14:30L   1h 54min 107km
Do Trzęsacza 6:30L 8:00a   14:30L   1h 57min 109km
Do Rewala 6:30L 8:00a   14:30L   2h 00min 111km

 

Odjazdy do Szczecina           Czas [km]
Z Rewala   8:50L 14:00a   18:05L 2h 00min 111km
Z Trzęsacza   8:53L 14:03a   18:08L 1h 57min 109km
Z Pustkowa   8:56L 14:06a   18:11L 1h 54min 107km
Z Pobierowa   9:00L 14:10a   18:15L 1h 50min 104km
Z Łukęcina   9:05L 14:15a   18:25L 1h 44min 99km
Z Międzywodzia 6:48L     14:48L   1h 57min 105km
Z Dziwnowa 6:55L     14:55L   1h 50min 100km
Z Dziwnówka 7:05L 9:10L 14:20a 15:05L 18:30L 1h 40min 96km
Z Kamienia Pom. 7:20L 9:30L 14:35a 15:20L 18:40L 1h 30min 86km


Oznaczenia:
a - kursuje w okresie wakacji szkolnych
L - Nie kursuje 25,26 grudnia, Nowy Rok i pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych


 

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "polityka cookies", aby dowiedzieć się, jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

Zgadzam się Polityka cookies

Rezerwacja miejsc

Przejdź do formularza

 

Masz pytania?
Zadzwoń:

0503 090 999
0508 368 333

 

UWAGA:

OD DNIA 30.06.2014 ZOSTANIE URUCHOMIONY KURS WAKACYJNY

 ZE SZCZECINA DO REWALA O GODZ. 8,00.

 

 

 

 

NIE PROWADZIMY TELEFONICZNEJ REZERWACJI MIEJSC, INFORMACJA TELEFONICZNA DO GODZ. 20,00

 

 

W Szczecinie znajdziesz nas
na dworcu PKS
stanowisko nr 10

a w Kamieniu

Pomorskim odjeżdzamy z dworca PKS
stanowisko nr 6