O firmie Wynajem Rozkład Cennik Samochody Opinie Kontakt

Rozkład jazdy

Rezerwacja miejsc

Odjazdy ze Szczecina             [km]
Do Kamienia Pom. 7:00L 7:10de 8:10L 9:15d 14:40d 17:40d   86km
Do Dziwnówka  7:10de 8:10L 9:15d 14:40d 17:40d   96km
Do Dziwnowa      9:15d  17:40d 100km
Do Międzywodzia       9:15d  17:40d 105km
Do Łukęcina 7:00L   8:10L  14:40d     99km
Do Pobierowa 7:00L 7:10de  8:10L  14:40d   104km
Do Pustkowa 7:00L 7:10de  8:10L  14:40d    107km
Do Trzęsacza 7:00L 7:10de  8:10L  14:40d    109km
Do Rewala 7:00L 7:10de  8:10L  14:40d    111km

 

Odjazdy do Szczecina             [km]
Z Rewala   9:10d 14:00L   17:40d   111km
Z Trzęsacza   9:13d 14:03L   17:43d   109km
Z Pustkowa   9:16d 14:06L   17:46d   107km
Z Pobierowa   9:20d 14:10L   17:50d   104km
Z Łukęcina   9:25d 14:15L   17:55d     99km
Z Międzywodzia 7:00d     15:00d     105km
Z Dziwnowa 7:07d     15:07d     100km
Z Dziwnówka 7:15d 9:28d 14:20L 15:15d 17:58d     96km
Z Kamienia Pom. 7:30d 9:45d 14:35L 15:30d 18:20d     86km


Oznaczenia:
d – nie kursuje w  dniu 01.01 pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25, 26 grudnia

e – nie kursuje w okresie ferii letnich

L – kursuje w okresie ferii letnich


 

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "polityka cookies", aby dowiedzieć się, jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

Zgadzam się Polityka cookies

Rezerwacja miejsc online www.kskbus.pl

Przejdź do formularza

 

 

INFORMACJA TELEFONICZNA CZYNNA OD GODZ. 8:00 DO 19:00

0503 090 999
0508 368 333

 


NIE PROWADZIMY TELEFONICZNEJ REZERWACJI MIEJSC.

 

BRAK WOLNYCH MIEJSC NA KURSY: 17:40 z Rewala w dniu 23.08.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Szczecinie znajdziesz nas
na dworcu PKS
stanowisko nr 10

a w Kamieniu

Pomorskim odjeżdzamy z dworca PKS
stanowisko nr 6