O firmie Wynajem Rozkład Cennik Samochody Opinie Kontakt

 Rozkład jazdy

Odjazdy ze Szczecina
do Międzywodzia przez
       dgy         dgy        
           
Kamień Pom, Wrzosowo, Dziwnówek, Dziwnów   09:20   14:20  
           
Odjazdy do Szczecina z   06:40   11:40  
Międzywodzia   06:45   11:45  
Dziwnowa (Dziwna)   06:47   11:47  
Dziwnowa (camping)   06:49   11:49  
Dziwnowa (pomnik)          
Dziwnowa (wyb. Koś. Słoneczna)   06:51   11:51  
Dziwnówek (rondo)   06:55   11:55  
Wrzosowo (rondo)   07:00   12:00  
Kamień Pomorski   07:10   12:10  

Odjazdy ze Szczecina
do Rewala przez
dgy

  
L     

dgy
       

Kamień Pom, Wrzosowo, Dziwnówek, Łukęcin, 

Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz

07:00 10:00  15:20
       
Odjazdy do Szczecina z      
Rewal 09:10 12:20  17:40
Trzęsacz 09:13  12:23 17:43
Pustkowo 09:16  12:26 17:46
Pobierowo 09:20   12:40  17:55
Łukęcin 09:25  12:45 18:00
Dziwnówek (rondo) 09:31  12:51 18:06
Wrzosow (rondo) 09:36  12:56 18:11
Kamień Pomorski 09:45  13:10 18:20

Objaśnienia znaków:

d –nie kursuje w dniach 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26 grudnia

g – nie kursuje w Wigilię Bożego Narodzenia oraz w dniu 01.11

y – nie kursuje w Wielką Sobotę

L – kursuje w okresie wakacji szkolnych

 

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "polityka cookies", aby dowiedzieć się, jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

Zgadzam się Polityka cookies

NIE PROWADZIMY REZERWACJI MIEJSC.

 

 

 

UWAGA!!!

Kurs wakacyjny ze Szczecina do Rewala o godz. 10:00 będzie obsługiwany od dnia 30.06.2018

 

INFORMACJA TELEFONICZNA CZYNNA OD GODZ. 8:00 DO 19:00

0503 090 999
0508 368 333

 


 

W Szczecinie znajdziesz nas
na dworcu PKS
stanowisko nr 10

a w Kamieniu

Pomorskim odjeżdzamy z dworca PKS
stanowisko nr 6